Wyślij wiadomość
Dom ProduktyAutomatyczna maszyna do tłoczenia folią na gorąco

Maszyna do tłoczenia papieru 7500s / H Automatyczna maszyna do tłoczenia na gorąco

Orzecznictwo
Chiny Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (Tangshan Jiguo Printing Machinery Co., Ltd. ) Certyfikaty
Chiny Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (Tangshan Jiguo Printing Machinery Co., Ltd. ) Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Maszyna do tłoczenia papieru 7500s / H Automatyczna maszyna do tłoczenia na gorąco

Maszyna do tłoczenia papieru 7500s / H Automatyczna maszyna do tłoczenia na gorąco
Maszyna do tłoczenia papieru 7500s / H Automatyczna maszyna do tłoczenia na gorąco Maszyna do tłoczenia papieru 7500s / H Automatyczna maszyna do tłoczenia na gorąco Maszyna do tłoczenia papieru 7500s / H Automatyczna maszyna do tłoczenia na gorąco Maszyna do tłoczenia papieru 7500s / H Automatyczna maszyna do tłoczenia na gorąco

Duży Obraz :  Maszyna do tłoczenia papieru 7500s / H Automatyczna maszyna do tłoczenia na gorąco

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: JIGUO
Orzecznictwo: CE, ISO9001
Numer modelu: TMY-800H
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: USD100000-20000/set
Szczegóły pakowania: folia do pakowania
Czas dostawy: 50 dni
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 50 zestawów miesięcznie

Maszyna do tłoczenia papieru 7500s / H Automatyczna maszyna do tłoczenia na gorąco

Opis
Maksymalny rozmiar papieru: 810×610mm Min. Min. paper size rozmiar papieru: 320×240mm
Max.Die cięcia Rozmiar: 790×590mm Max. Maks. Stamping Range Zakres stemplowania: 750 × 540 mm
Maksymalna prędkość sztancowania: 7500s/h Maksymalna prędkość tłoczenia: 6000s/h
Maksymalny stos karmienia: 1400mm Maksymalny stos dostawy: 1200mm
Napięcie: 380V,220V/50Hz Gwarancja: Rok
Nazwa produktu: Automatyczna maszyna do tłoczenia folią na gorąco
High Light:

7500 s/h maszyna do tłoczenia papieru

,

maszyna do sztancowania papieru

,

7500 s/h maszyna do tłoczenia folią na gorąco automatyczna

TMY-800H Wysokiej jakości automatyczna maszyna do tłoczenia i sztancowania folią na gorąco
 
JIGUO TMY-800H może sprawnie wykonać tłoczenie na gorąco, sztancowanie i wytłaczanie produktów, zachowując najwyższą precyzję i jakość produktu.W pełni automatyczna maszyna do tłoczenia na gorąco i sztancowania JIGUO jest dobrze wyposażona i prawie może dostosować się do wszystkich wymagań dotyczących tłoczenia na gorąco i sztancowania produktów drukarskich.
 
DetaleSpecyfikacje:

Model TMY-800H
Maksymalny rozmiar papieru 810×610mm
Min.Rozmiar papieru 320×240mm
Max.Die cięcia Rozmiar 790×590mm
Maks.Zakres stemplowania 750 × 540 mm
Maksymalna prędkość sztancowania 7500s/h
Maksymalna prędkość tłoczenia 6000s/h
Maksymalny stos karmienia 1400mm
Maksymalny stos dostawy 1200mm
Grubość arkusza

Karton: 0,1-1,5 mm (80-2000 gsm)
Tektura falista: ≤4mm

Precyzja sztancowania ± 0,1 mm
Tłoczenie Tempreture 0~200℃
Numer strefy płyty grzewczej 12
Liczba rolek foliowych 3 pionowe i 2 poziome
Maks.Długość 1200~1500m
Maksymalne ciśnienie 250t
Waga całkowita 12,5t
Moc strefy płyty grzewczej 26kW
Całkowita moc 48kW
Całkowity wymiar 6400×3830×2200mm
Maks.szerokość folii 750mm
Min.szerokość folii 25mm
Maks.długość folii do naciągania 600mm
Maks.średnica rolki folii ciągnąć; φ200mm
Maks.szerokość folii 540mm
Min.szerokość folii 25mm
Maks.długość folii do naciągania 800mm
Maks.średnica rolki folii ciągnąć; φ220mm

Maszyna do tłoczenia papieru 7500s / H Automatyczna maszyna do tłoczenia na gorąco 0
Zalety naszej maszyny:
 
1)Zespół podawania papieru

 • Powiększona głowica podająca papier (głowica podajnika) posiada 4 dysze ssące do papieru o różnej grubości oraz 2 dysze podające papier, które można niezależnie regulować w celu równoległego podawania papieru.Posiada również 2 dysze do podnoszenia papieru, które mogą poruszać się w górę iw dół z dużym skokiem, co jest szczególnie przydatne w przypadku małego papieru falistego.Duża pompa wiatrowa Power zapewnia dużą siłę ssania.Można go wygodnie regulować;papier można podzielić niezawodnie i działa szybko i stabilnie.
 • Dzięki specjalnemu dodatkowemu podajnikowi papieru i wstępnemu układaniu papieru, pierwszy i drugi można przesunąć, aby zapewnić nieprzerwane podawanie papieru.
 • Aby poprawić wydajność pracy, podawanie i zbieranie papieru jest realizowane przez tajwański silnik redukcyjny WANSHSIN o podwójnej prędkości, który zapewnia długą żywotność i wysoką siłę skrętną, a także oszczędza czas dzięki wysokiej prędkości opuszczania.

2)Jednostka przenosząca papier:

 • Część przenosząca papier wykonana jest z płyty ze stali nierdzewnej, aby zapobiec rdzewieniu i zapewnić stabilne i prawidłowe przenoszenie papieru.
 • Papier jest pozycjonowany za pomocą zespołu popychającego i zespołu ciągnącego, które można wygodnie przesuwać w celu dostosowania do różnych specyfikacji papieru.

3)Jednostka sztancująca do papieru

 • Jednostka sztancująca wyeliminowała odlewanie płyty ściennej, ponieważ płyta ścienna odlewana ma mały ciąg, duże odkształcenia i bez ograniczeń, zamiast tego wykorzystuje stalowe płyty ścienne, takie jak Japonia.Zwiększenie siły ciągnącej oznacza zwiększenie nacisku, a jest to mocna i trwała, niezmienna forma.
 • Automatyczna regulacja ciśnienia sprawia, że ​​maszyna osiąga kolejne sukcesy.Te dodatkowe funkcje sprawiają, że staje się sprzętem cyfrowym, szybkim w obsłudze, wygodnym w użyciu.
 • Tajwańska wysokociśnieniowa pompa olejowa, do smarowania używaj typu zgniatania, zmniejszając zużycie części i zwiększając temperaturę oleju w chłodnicy do smaru do chłodzenia, na głównym łańcuchu do regularnego smarowania, poprawiają wydajność sprzętu.
 • Posiada nowatorski mechanizm napędowy, wykonuje szybkie sztancowanie, wysoką dokładność platformy wahliwego pręta i poprawia prędkość padu (prawie nie potrzebuje maty), powinniśmy wiedzieć, wielu producentów ma problem z nierównomiernym naciskiem.
 • Pneumatyczne urządzenie z płytą blokującą ma sztywniejszą ramę górną, oszczędzając czas.Nasza firma produkuje maszynę do sztancowania jednocześnie z dolną ramą wokół śluzy powietrznej, co prowadzi do dużej dokładności i szybkości.Wszyscy inni producenci po prostu stosują mocowanie śrubowe.
 • Łańcuchy Gripper są sprowadzane z Niemiec, aby zapewnić żywotność i stabilną precyzję sztancowania.
 • Tajwańskie instytucje przerywane są głównymi wymaganiami dotyczącymi transmisji dla maszyny do sztancowania, mogą poprawić prędkość sztancowania, precyzję sztancowania, obniżyć poziom hałasu.Używanie przerywanych domowej roboty nie może osiągnąć szybkości i precyzji na tym poziomie.
 • Urządzenie ograniczające moment obrotowy może wykonać ochronę przed przeciążeniem, w sytuacji przeciążenia separacja master-slave zagwarantuje bezpieczeństwo pracy maszyny.Włoskie importowane pneumatyczne sprzęgło hamulcowe i adapter obrotowy Japan SMC spełniają europejskie standardy, szybko sprzęgają się, zapewniają płynną wytrzymałość, długą żywotność i niski poziom hałasu.

4) Jednostka do tłoczenia folii

 • Folia może przesuwać się zarówno w dwóch kierunkach poprzecznych, jak i wzdłużnych (2 rolki poprzeczne i 3 rolki wzdłużne), co może w dużym stopniu zaspokoić różne potrzeby klientów w zakresie różnych tłoczeń.
 • Folia może schodzić, co znakomicie odpowiada potrzebom klienta w zakresie różnego rodzaju tłoczenia.12 stref grzewczych można ustawić indywidualnie i w stałej temperaturze.
 • Przyjęcie importowanego serwomotoru i komputera do systemu sterowania folią, transport folii i naprężenie jest stałe.
 • Przyjęcie interfejsu człowiek-maszyna monitoruje, aby pokazać system, dzięki czemu maszyna krąży, aby wygląd był wyraźny na pierwszy rzut oka;przełamywanie manifestacji, przełamywanie wykluczenia z biegłością, realnie urzeczywistnia dialog osoba-maszyna, wymiana osoba-maszyna.
 • PLC i wiele elementów elektronicznych to znana importowana marka, która zapewnia, że ​​maszyna jest bezpieczna i niezawodna.
 • Przyjmując importowany silnik serwo i komputer do systemu sterowania folią, folia przenoszona jest synchronicznie, napięcie jest stałe, a przeskok transmisji jest dokładniejszy.

 5) Jednostka dostawy

 • Automatyczny papier próżniowy, uporządkowany i czysty
 • Płyta bramy do dostarczania non-stop może poprawić wydajność.Gdy stos papieru jest wystarczająco wysoki, możemy wyciągnąć karton zbiorczy i włożyć kolejny kawałek oszukać papierową bramkę, aby zmienić w tym samym czasie, dzięki czemu osiągnięto nieprzerwaną dostawę.
 • Pobieranie próbek pneumatycznych, które są dostępne w dowolnym momencie, aby sprawdzić papier do wycinania, bardzo wygodne.

6)Jednostka elektryczna

 • Zaimportowany system sterowania numerycznego z 15-calowym wyświetlaczem dotykowym LCD jest wygodny do wprowadzania i sterowania danymi.
 • Maszyna posiada cały system serwomechanizmu, który będzie sterował pięcioma wałkami przeskakującymi i dwunastoma strefami grzewczymi docisku.
 • Elektryczny system sterowania przyjmuje automatyczny sterownik komputerowy PLC SIEMENS w Niemczech, ma funkcję w pełni automatycznego wykrywania i kontroli od podawania papieru, gubienia papieru do sztancowania, oszukiwania papieru.
 • System wyświetlania interfejsu człowiek-maszyna może wyświetlać różne warunki pracy, wskazywać, że lokalizacja usterki i przedstawiać odpowiednie rozwiązania;
 • Jest wyposażony w różne urządzenia zabezpieczające.Gdy jedna jednostka jest uszkodzona, uruchomi się alarm akustyczno-optyczny i automatyczne zatrzymanie, aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno człowieka, jak i maszyny.

Maszyna do tłoczenia papieru 7500s / H Automatyczna maszyna do tłoczenia na gorąco 1Maszyna do tłoczenia papieru 7500s / H Automatyczna maszyna do tłoczenia na gorąco 2 

Maszyna do tłoczenia papieru 7500s / H Automatyczna maszyna do tłoczenia na gorąco 3

Szczegóły kontaktu
Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (Tangshan Jiguo Printing Machinery Co., Ltd. )

Osoba kontaktowa: Marine

Tel: 0086 17753606243

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)