Wyślij wiadomość
Dom

Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (Tangshan Jiguo Printing Machinery Co., Ltd. ) profil firmy

profil firmy

 

Chiny Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (Tangshan Jiguo Printing Machinery Co., Ltd. ) profil firmy 0

Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (ang. Tangshan Jiguo Printing Machinery Co., Ltd.) jest przedsiębiorstwem

przedsiębiorstwo o wysokiej technologii założone wspólnie przez szereg starszych inżynierów, zlokalizowane w

w centralnym obszarze hrabstwa YuTian w strefie ekonomicznej złotego trójkąta

Położony jest w mieście Pekin, Tianjin i Tangshan, a jego powierzchnia wynosi 42,81 mu.

 

 

Nasza firma specjalizuje się w produkcji sprzętu do pakowania papieru po druku,i nawiązał długoterminową współpracę naukową w zakresie programów cięcia matrycy z Instytutem Komunikacji Graficznej w PekinieFirma jest nowoczesnym przedsiębiorstwem obejmującym projektowanie, badania i rozwój, sprzedaż i usługi.

Chiny Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (Tangshan Jiguo Printing Machinery Co., Ltd. ) profil firmy 1

 

 

Chiny Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (Tangshan Jiguo Printing Machinery Co., Ltd. ) profil firmy 2

Nasza firma przywiązuje się do idei "Technologia pobudza przedsiębiorstwo" i "Tworzyć produkty pierwszej klasy". Zaawansowane koncepcje i pomysły zarządzania dotyczące talentów jako podstawy, technologii jako duszy,Jakość jako podstawa, marka jako flaga, marketing jako siła i usługa jako źródło firmy, przyczynia się do szybkiego rozwoju naszego przedsiębiorstwa.Nasze produkty przeszły certyfikat jakości ISO9001 i certyfikat CE

Nasza firma współpracuje z maszynami, w tym: serią półautomatycznych maszyn do laminowania fletów, automatyczną serią maszyn do laminowania fletów, automatyczną serią maszyn do szycia i klejenia folderów,Serii półautomatycznych maszyn do szycia, klejnot do folderów serii, serii maszyny do cięcia arkuszy papierowych, serii maszyny do laminowania folii i serii maszyny do łatania okien.

Nasza firma współpracuje z maszynami, w tym: serią półautomatycznych maszyn do laminowania fletów, automatyczną serią maszyn do laminowania fletów, automatyczną serią maszyn do szycia i klejenia folderów,Serii półautomatycznych maszyn do szycia, klejnot do folderów serii, serii maszyny do cięcia arkuszy papierowych, serii maszyny do laminowania folii i serii maszyny do łatania okien.

Chiny Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (Tangshan Jiguo Printing Machinery Co., Ltd. ) profil firmy 3
               Chiny Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (Tangshan Jiguo Printing Machinery Co., Ltd. ) profil firmy 4           
               Chiny Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (Tangshan Jiguo Printing Machinery Co., Ltd. ) profil firmy 5

Od momentu wprowadzenia produktu na rynek w 1996 r., z stabilną jakością i rozsądną ceną, został wielokrotnie nagrodzony reputacją jakości.Stała się znanym międzynarodowym przedsiębiorstwem., sprzedaje się dobrze w całym kraju i eksportowane do ponad dwudziestu krajów i regionów, takich jak USA, Kanada, Meksyk, Brazylia, Ekwador, Rosja, Włochy, Wielka Brytania, Polska, Turcja, Egipt, Algieria, Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Korea,Tajlandia, Malezja, Wietnam itp.Spółka będzie nadal przestrzegać dwóch wartości: "wysokiej jakości badania i rozwój" i "dobrej obsługi klienta".Przyjmijcie jakość jako życiową linię., i budować wysokiej jakości, niskich kosztów i Kosztowo efektywne urządzenia do cięcia pociskowego w kraju i za granicą, z wysokim punktem wyjścia i wysokim standardem, którego należy nieustannie dążyć, z doskonałą jakością, preferencyjną ceną,wysokiej jakości usługi i przyjaciół w kraju i za granicą rękę w Ręka w rękę, wzajemne korzyści i wzajemne korzyści, aby stworzyć lepsze jutro.

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (Tangshan Jiguo Printing Machinery Co., Ltd.) została założona w 1996 roku, jest przedsiębiorstwem high-tech założonym wspólnie przez wielu starszych inżynierów i znajduje się w centralnej części hrabstwa YuTian w ciągu strefa ekonomiczna złotego trójkąta składała się z Pekinu, Tianjin i miasta Tangshan o powierzchni 42,81 mu.Nasza firma posiada zespół techniczny składający się ze 160 elitarnych pracowników, którzy przyczyniają się do naszej silnej siły technicznej, wysokiego poziomu umiejętności projektowania, montażu i produkcji, doskonałego systemu zarządzania oraz zaawansowanego sprzętu do przetwarzania i testowania.Nasza firma specjalizuje się w produkcji urządzeń do pakowania papieru po druku i nawiązała długoterminową współpracę naukową w zakresie schematów maszyn sztancujących z Pekińskim Instytutem Komunikacji Graficznej.Firma jest nowoczesnym przedsiębiorstwem obejmującym projektowanie, badania i rozwój, sprzedaż i serwis.

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Wschodnia Europa

Bliski Wschód

Rodzaj działalności

Producent

marki : JIGUO

Ilość pracowników : >160

Rok założenia : 1996

pc Export : 60% - 70%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (Tangshan Jiguo Printing Machinery Co., Ltd. ) Certyfikaty Chiny Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (Tangshan Jiguo Printing Machinery Co., Ltd. ) Certyfikaty Chiny Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (Tangshan Jiguo Printing Machinery Co., Ltd. ) Certyfikaty Chiny Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (Tangshan Jiguo Printing Machinery Co., Ltd. ) Certyfikaty Chiny Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (Tangshan Jiguo Printing Machinery Co., Ltd. ) Certyfikaty